Kto sme?

Sme menší volejbalový klub rodinného typu, kde vždy panuje dobrá nálada a chuť športovať. Našim mladým volejbalistom ponúkame športové tréningy zamerané na volejbalovú a kondičnú prípravu.

Zabezpečujeme im účasť v majstrovských súťažiach riadených Slovenskou volejbalovou federáciou, s možnosťou každoročného postupu na celoštátne majstrovstvá. Okrem kvalitného tréningového procecu, oficiálnych a priateľských volejbalových stretnutí sa snažíme našim hráčom poskytovať rôžne športové sústredenia v horských rekrečných zariadeniach a možnosti regenerácie v rôznych rehabilitačných centrách.

16.01 2021
Podporte volejbal v našom meste aj v ďalšom roku !
23.05 2020
Od 1. júna už naplno vpred !
Od 1. júna 2020 trénujeme podľa skoro tradičného rozvrhu tréningov. – prípravka a mladší žiaci (mladšia skupina): pondelok a štvrtok od...
14.05 2020
POSTUPNE OBNOVUJEME ČINNOSŤ !
Od 18. mája 2020 začíname trénovať ! 18. mája odšartuje mladšia supina, 19. mája staršia skupina. Tréningy mladšej skupiny sa uskutočnia každý...

Naši sponzori

Za trénerov chcem našich hráčov pochváliť za to, že sa po celu sezónu snažili zlepšovať a vytvorili veľmi dobrú partiu, ktorej väčšina bude pokračovať v mladšich žiakoch aj v budúcej sezóne.

Janka ČániováTrénerka VK Rachmaninka

Radi podporujeme mladé športové talenty. Volejbalovému klubu Rachmaninka prajeme veľa dobrých zápasov, šťastia a športových úspechov.

Lukáš Janoveckrasno.studio
Sponsor 1
Sponsor 10
Sponsor 11
Sponsor 13
Sponsor 3
Sponsor 4