Kto sme?

Sme menší volejbalový klub rodinného typu. Našim chlapcom ponúkame športové tréningy zamerané na volejbalovú a kondičnú prípravu.

Zabezpečujeme im účasť na majstrovských súťažiach riadených slovenskou volejbalovou federáciou, s možnosťou postupu na celoštátne majstrovstvá. Okrem oficiálnych a partnerských zápasov sa snažíme našim hráčom našim hráčom poskytovať rôžne športové sústredenia a rehabilitácie.

23.07 2018
ZAČIATOK SEZÓNY 2018/2019 – LETNÁ PRÍPRAVA
! OZNAM ! Radi by sme Vám všetkým oznámili, že dňa 20. augusta 2018 je naplánováný začiatok letnej prípravy. Letná príprava všetkých hráčov bude...
28.03 2018
KADETI – 7. kolo – oblastný turnaj
Dňa 25. marca 2018 sa v Prievidzi uskutočnil ďaľší majstrovský turnaj kadetov. Naši kadeti na tomto turnaji celkovo odohrali tri zápasy, z toho...

Naši sponzori

Za trénerov chcem našich hráčov pochváliť za to, že sa po celu sezónu snažili zlepšovať a vytvorili veľmi dobrú partiu, ktorej väčšina bude pokračovať v mladšich žiakoch aj v budúcej sezóne.

Janka ČániováTrénerka VK Rachmaninka

Radi podporujeme mladé športové talenty. Volejbalovému klubu Rachmaninka prajeme veľa dobrých zápasov, šťastia a športových úspechov.

Lukáš Janoveceliteweb.sk
Sponsor 1
Sponsor 2
Sponsor 3
Sponsor 4
Sponsor 5
Sponsor 6