Kto sme?

Sme volejbalový klub detí a mládeže, kde vždy panuje dobrá nálada a chuť športovať. Našim mladým volejbalistom a volejbalistkám ponúkame športové tréningy zamerané na volejbalovú a kondičnú prípravu.

Deťom a mládeži zabezpečujeme účasť v majstrovských volejbalových súťažiach riadených Slovenskou volejbalovou federáciou, s možnosťou každoročného postupu na celoštátne Majstrovstvá Slovenskej republiky.

Okrem kvalitného tréningového procecu pod vedením kvalifikovaných trénerov, súťažných a priateľských volejbalových zápasov a turnajov sa snažíme pre našich členov previdelne organizovať tématické športové sústredenia v horských rekrečných zariadeniach a poskytovať možnosti regenerácie v rôznych rehabilitačných centrách.

Cieľom volejbalového klubu je aj výchova talentovaných mladých volejbalistov a volejbalistiek a rozvíjanie ich výkonnosti a možnosti uplatnenia sa extraligových kluboch, či reprezentáciách.

Naši sponzori

Za trénerov chcem našich hráčov pochváliť za to, že sa po celu sezónu snažili zlepšovať a vytvorili veľmi dobrú partiu, ktorej väčšina bude pokračovať v mladšich žiakoch aj v budúcej sezóne.

Janka ČániováTrénerka VK Rachmaninka

Radi podporujeme mladé športové talenty. Volejbalovému klubu Rachmaninka prajeme veľa dobrých zápasov, šťastia a športových úspechov.

Lukáš Janoveckrasno.studio
Sponsor 1
Sponsor 10
Sponsor 11
Sponsor 13
Sponsor 3
Sponsor 4