Kto sme?

Sme menší volejbalový klub rodinného typu, kde vždy panuje dobrá nálada a chuť športovať. Našim mladým volejbalistom ponúkame športové tréningy zamerané na volejbalovú a kondičnú prípravu.

Zabezpečujeme im účasť v majstrovských súťažiach riadených Slovenskou volejbalovou federáciou, s možnosťou každoročného postupu na celoštátne majstrovstvá. Okrem kvalitného tréningového procecu, oficiálnych a priateľských volejbalových stretnutí sa snažíme našim hráčom poskytovať rôžne športové sústredenia v horských rekrečných zariadeniach a možnosti regenerácie v rôznych rehabilitačných centrách.

08.05 2021
Od 10. mája opäť naplno !
16.01 2021
Podporte volejbal v našom meste aj v ďalšom roku !
23.05 2020
Od 1. júna už naplno vpred !
Od 1. júna 2020 trénujeme podľa skoro tradičného rozvrhu tréningov. – prípravka a mladší žiaci (mladšia skupina): pondelok a štvrtok od...

Naši sponzori

Za trénerov chcem našich hráčov pochváliť za to, že sa po celu sezónu snažili zlepšovať a vytvorili veľmi dobrú partiu, ktorej väčšina bude pokračovať v mladšich žiakoch aj v budúcej sezóne.

Janka ČániováTrénerka VK Rachmaninka

Radi podporujeme mladé športové talenty. Volejbalovému klubu Rachmaninka prajeme veľa dobrých zápasov, šťastia a športových úspechov.

Lukáš Janoveckrasno.studio
Sponsor 1
Sponsor 10
Sponsor 11
Sponsor 13
Sponsor 3
Sponsor 4